Březen 2007

Moc úzké okno

19. března 2007 v 15:07 Trapasy

Moc úzké okno

S mojí kámoškou jsme se rozhodly jít po škole ke mně domů. Když jsme přicházely ke vchodu, uviděly jsme tam stát našeho idola. Myslely jsme, že půjde s náma do vchodu a že s ním konečně pojedeme ve výtahu, ale on tam ještě na někoho čekal. Jely jsme teda samy nahoru. Rychle jsem si odložila doma tašku a běžely jsme se podívat na chodbu z okna co tam dělá. Jenže jak jsme k tomu oknu běžely rychle a současně se do něho podívaly, tak jsme se tam obě skříply a nemohly ven! A co se nestalo, náš idol zrovna jel nahoru a udiveně na nás zíral. S úsměvem řekl: "Trochu úzký okno na vás!" a zašel domů. Od té doby se z okna dívám jen doma!

Zrádný přechod

19. března 2007 v 15:07 Trapasy

Zrádný přechod

Jednoho odpoledne jsem se svou kamarádkou byla na nákupech. Zrovna jsme stály na přechodu, kde stál i můj idol. Když jsme uslyšely ten zvuk, že je zelená, vyrazily jsme s kamarádkou přes silnici. Kousek od chodníku jsem si všimla, že ostatní lidi stále stojí. Rozhlédla jsem se kolem sebe a zjistila, že bliká úplně jiný přechod. Obě jsme se vrátily na chodník a počkaly na tu správnou zeleno. Můj idol se mohla samozřejmě potrhat smíchy!

Dvě zvědavky

19. března 2007 v 15:07 Trapasy

Dvě zvědavky

Jednou jsem byla s kamarádkou Alčou u koní. Měly jsme mladého hřebce jménem Aramis. Já ho hřebelcovala i u "oněch" míst, tedy u pohlaví. Když tu se stalo něco nevídaného. On HO vytáhl! Nevěděly jsme, že ten den má přijet zájezd a fotit si koně. Já jsem se dotkla Aramisova pohlaví a zrovna v té chvíli se otevřel box. Najednou byli všude nějací lidé a fotili, jak držím Aramisův penis! Za týden byla fotka nad Aramisovým boxem s nápisem - Dvě zvědavky. To bych se fakt nejraději propadla!

Záchodové prkýnko

19. března 2007 v 15:05 Trapasy

Záchodové prkýnko

Nedávno mi kámoška domluvila randíčko s nejnádhernějším klukem z města - a Danem. Moooc jsem se těšila a tak mi dalo velkou práci vybrat si na tuto příležitost vhodné oblečení. Nakonec jsem si oblékla přiléhavý top a mini kraťásky. S Danem jsme se dohodli, že pro mě přijde. Jelikož dlouho nešel a já byla nervózní, šla jsem na záchod na velkou. Jak jsem tam tak dlouho seděla, konečně jsem uslyšela zvonek. Seběhla jsem dolů před dům a pozdravila se s Danem. Koukal na mě jako na blázna a ani jsem se mu nemohla divit! Měla jsem na stehnech vytlačené záchodové prkénko! Takový trapas se mi ještě nikdy nestal a od té doby už hodinu před jakoukoliv schůzkou stojím v pozoru a o nic se neopírám.

Zásah

19. března 2007 v 15:05 Trapasy

Zásah

Byl hrozně hezký den a tak jsem se rozhodla, že půjdu na dlouhou procházku s naším psem. Na procházce jsme potkali moji tajnou lásku. Na chvilku jme se zastavili a začali si povídat. Během rozhovoru jsem na psa úplně zapomněla. Psa jsem si začala všímat, až když můj tajný idol zděšeně vykřikl. Pozdě! Pes se mu prostě vyčůral na nohu. Celá jeho nohavice byla mokrá. Celá jsem zrudla, vykoktala zničeně "Promiň" a rychle psa odtáhla. Od toho trapasu se tomu klukovi nemůžu podívat do očí.

Nahoře bez

19. března 2007 v 15:04 Trapasy

Nahoře bez

Jednou v létě jsme s kámoškama jely na koupaliště. Byl tam i můj idol. Vylezly jsme z bazénu a šly se opalovat. Holky mi rozepnuly horní díl plavek, abych se na zádech lépe opálila. Když jsme napodruhé vyrazili do vody, úplně jsem zapomněla, že nemám zapnutý vršek. Všimli si toho všichni.

Pozor poklopec

19. března 2007 v 15:04 Trapasy

Pozor poklopec

Byl krásný den, sluníčko svítilo, měla jsem báječnou náladu a dostala jsem děsnou chuť na zmrzku. Perfektně jsem se oblékla a vyrazila k obchoďáku, kde měli nejlepší. Po cestě jsem potkala spoustu známých, všichni se za mnou otáčeli a smáli se. Myslela jsem si, že se jim jednak líbím a jednak že ze mě vyzařuje dobrá nálada. V obchoďáku jsem se chvíli procházela a pak si koupila zmrzku. Prodavačka se na mě usmála a prohodila: "A co takhle zip, nepotřebuješ?"

Už nikdy víc

19. března 2007 v 15:03 Trapasy

Už nikdy víc

Jednou jsme se v partě bavili tím, že jsme si tipli, kolik kilometrů mají najeta auta na parkovišti, potom jsme šli k tomu určitému a koukli se mu na tachometr, zkontrolovat, kdo byl nejblíž. Když jsme se zase k jednomu přiblížili, vybafl na nás řidič. Asi nás pozoroval a také se tím dobře bavil.

Neposedné ruce

19. března 2007 v 15:02 Trapasy

Neposedné ruce

Už přes pět let chodím na judo. Jednou se náš trenér rozhodl že pojedeme na jeden trénink do jiného oddílu, abychom získali i jiné zkušenosti. Samozřejmě jsem tušila, že tam bude můj bývalý. Postavili nás proti sobe. Rozhodla jsem se, že mu dám ruku na pásek, omylem mi ale vyjela, a prst jsem mu strčila do nosní dírky. Bylo to pěkně nechutné.

Pohárová bitva

19. března 2007 v 15:02 Trapasy

Pohárová bitva

Jednou jsem byla s kámoškama Bárou a Romčou v cukrárně. Seděli tam tři krásní kluci. Začali jsme je s holkama balit. U pultu jsme si objednaly poháry. Když nám je nesli ke stolu, máchla jsem rukou a poháry spadly pod nohy jednoho z kluků. Vyletěla jsem z cukrárny ven, a protože jsem nezaplatila, začala za mnou prodavačka křičet. Musela jsem se vrátit, zaplatit a napodruhé jsem odcházela celá rudá.

Číslo 5 žije

19. března 2007 v 15:00 Trapasy

Číslo 5 žije

Jednou se u nás pořádala soutěž královny krásy Miss tábora. Když došlo k vyhlášení, byla jsem hodně nervózní! Nejdříve vyhlásili třetí a druhé místo a pak všichni čekali na to první. Pozorovala jsem svou soupeřku, která stála vedle a držely jsme se za ruce. Moderátor oznámil, že Miss tábora se stává dívka číslo šest. Zakřičela jsem radostí a rozběhla se k pódiu. Všichni na mě divně koukali a začali se smát. V tu chvíli jsem si všechno uvědomila. Vždyť já jsem pětka, číslo šest má moje soupeřka. Byl to šílený trapas! I když jsem se vůbec neumístila, dostala jsem mimořádnou cenu za pobavení publika

Láska z videopůjčovny

19. března 2007 v 14:57 Trapasy

Láska z videopůjčovny

Do videopůjčovny chodím ráda ze dvou důvodů: jednak si ráda půjčuju s kámoškou nové filmy a také tam často chodí i moje tajná láska. Prohlížely jsme si zrovna s kámoškou aktuální nabídku a přitom kecaly. Pak přišel můj idol. Zadávala jsem se na něj a už to jelo. Kazety, poskládané jako domino jsem třesoucíma se rukama shodila a ta poslední mu spadla na hlavu. Nezbylo než všechno posbírat a zasmát se tomu.

Vložkový tábor

19. března 2007 v 14:57 Trapasy

Vložkový tábor

Jako každý rok jezdím na tábor. Když jsem šli na puťák, tak jsem si vzala spacák. V té době jsem ještě neměla menstruaci, ale vložky jsem si s sebou pro jistotu radši vzala. Když jsem šla k ohni, holky mi ty vložky nalepily všude po spacáku! Když jsme seděli u ohně, pozvaly holky kluky na pokec k nám do stanu. Já řekla, že přijdu za chvilku. Když odešli, za chvíli se ozval řev a smích. Šla jsem se podívat do stanu, co se děje, a když jsem to uviděla, zrudla jsem. Řekli to i ostatním, takže mi říkají "vložkový spacák".

Půlnoční duch

19. března 2007 v 14:56 Trapasy

Půlnoční duch

Nedávno jsem přespával po dobré oslavě u svýho dobrýho kamaráda Zdeňka. Protože si se Zdeňkem dost rozumíme, hodně jsem se na večer těšil. Představoval jsem si, že si budeme povídat až do rána, probírat všechny holky ze školy, a co hlavně - že zase uvidím jeho sestru Lucku, která se mi šíleně líbí. Zdeněk mně ale hned ve dveřích řekl, že Lucka dneska nepřijde, že budeme doma úplně sami. Měl z toho hroznou radost, ale já teda už menší. Když jsme se kolem jedenácté chystali do postele, vyrazil jsem do koupelny jako první, protože vím, že Zdeňkovi to vždycky šíleně dlouho trvá. V tom fofru, aby mi tam nevlezl, jsem ale zapomněl na pyžamo, takže mi nezbejvalo nic jinýho, než jít z koupelny, jak mě bůh stvořil. Tím, že jsem věděl, že jsem doma sami, mě ani nenapadlo, abych si dal kolem sebe ručník. O to větší šok jsem měl, když jsem si to po tmě mašíroval po schodech nahoru do pokoje a zničehonic jsem z té tmy slyšel: "Fíha, to je ale tělo!" Byla to Lucka s kamarádkami, která se nečekaně vrátila domů a byla jako duch. Dal jsem se do strašnýho křiku a nevěděl jsem, co v tu chvíli dělat. Pak jsem jak pomatený vzal dráhu. Nevím, co mě to popadlo, taková šance a já ji tak promrhám, takovej trapas! Od té doby se Lucce vyhýbám. Nejsem schopen se jí po tom zmatku podívat ani do očí.

Drzá zpěvačka

19. března 2007 v 14:56 Trapasy

Drzá zpěvačka

Jednou před vyučováním jsme s kámoškou hrály soutěž, kdo dřív vypije půl litru pití. Já jsem sice vyhrála, ale taky mi potom bylo dost špatně od žaludku. Zrovna jsme měli první hodinu hudebku. Úča nás chtěla zkoušet ze zpěvu. Modlila jsem se, aby mě nevyvolala, protože jsem víc než to, že se mi chce na malou, pociťovala, že si co nejdříve budu muset říhnout po té kole, kterou jsem vypila. Jako naschvál mě ale učitelka vyvolala a já jsem musela zazpívat Trpasličí svatbu. Zpívala jsem jako o život, abych to měla co nejdříve za sebou, ale ve fázi "protože láska, láska…" jsem to už nevydržela a dlouze si krkla. Vzápětí jsem zčervenala jako rajče. Celá třída se řehtala, učitelka to vzala jako provokaci a já skončila s poznámkou.

Zatracená koza

19. března 2007 v 14:55 Trapasy

Zatracená koza

Stalo se to mojí kamarádce Markétě. Je trochu tlustší a chodí na aerobik ve škole. Ten je hnedka po odpoledním vyučování a kluci se na holky často chodí dívat. Jednou skákaly přes kozu a Markéta uviděla kluky a mezi nimi i svého idola. Potíž je v tom, že ona moc skákat neumí. Chtěla ale udělat dojem, atak se rozeběhla, jak nejlépe mohla. Jenomže skočila tak nešikovně, že porazila kozu a ještě k tou srazila na zem i učitelku… Kluci si z pak ještě dlouho dělali legraci.

Stryptýzová flaška

19. března 2007 v 14:55 Trapasy

Stryptýzová flaška

V jeden sobotní večer jsem měla volný bejvák. Rodiče měli být do půlnoci mimo domov - takže skvělá šance pozvat mou partu. Domluvili jsme se, že si zahrajeme flašku. Znáte to: ten, na kterého ukáže hrdlo láhve, musí splnit nějaký úkol, a navíc si sundat jeden kousek oblečení… Zakrátko jsme v mém pokoji už všichni seděli jenom ve spodním pádle. A tehdy flaška zrovna ukázala na mě! Nezbývalo mi,než si v následující chvíli sundat podprsenku.Kromě toho jsem dostala za úkol zatancovat. Nechtěla jsem kazit hru a tak jsem kamarádům předvedla super striptýzový tanec, během kterého jsem si sundala poslední kousek svého vrchního oblečení. Všichni kamarádi řvali smíchy., když najednou ve dveřích stáli - moji rodiče… prostě trapas až na půdu!

Zrádkyně!

19. března 2007 v 14:54 Trapasy

Zrádkyně!

Vybraly jsme s kámoškou do města nakupovat spodní prádlo. Přišly jsme do místního obchoďáku a couraly po celé budově, než jsme narazily na hledané místo - regály s kalhotkami. Našly jsme tam takové trapné bombarďáky. Nemohly jsme se udržet smíchy. Zrovna procházel kolem můj idol, já si ho ale nevšimla. Abychom měly ještě větší legraci, šla jsem do kabinky, stáhla si kalhoty a navlékla si ty obrovský bombarďáky. Prohlížela jsem se v zrcadle jako kdybych si zkoušela značkový tanga. Když v tom se někdo za mnou začal smát. Otočila jsem se a zjistila, že moje nejlepší kámoška mě zradila! Zahlédla mého idola a schválně odtáhla závěs… Myslela jsem, že se asi propadnu do země. Viděl mě totiž celý obchod i ON! Od té doby si už spodní prádlo nezkouším, ale rovnou kupuju.

Snowboarďačky

19. března 2007 v 14:54 Trapasy

Snowboarďačky

Jednoho odpoledne jsem se sešly s kamarádkou a šly jsme na naše tajné místo na kraji lesa. Nudily jsme se, a tak jsme si vyprávěly scénky z filmů. Došlo taky na "Snowboarďáky". Zrovna jsme byly u naší oblíbené scény "nazdar, debilové". Moje kamarádka to slovo právě vyslovila nahlas. A najednou jsme zpovzdálí uslyšely "nazdar, krávy!" Udiveně jsme se otočily. Zrovna totiž šli kolem dva kluci, kteří si zřejmě mysleli, že to řekla jim…

Představení nemehla

19. března 2007 v 14:53 Trapasy

Představení nemehla

Rodiče mého kluka mě pozvali na oběd. Byla jsem příšerně nervózní, protože tam měla být celá jeho rodina. Abych udělala dobrý dojem, dala jsem si na svém zevnějšku opravdu záležet. A pak už nastala ta chvíle, kdy jsme všichni seděli kolem velkého stolu a jedli. Na oslavu mého oficiálního představení jeho rodině se po jídle podávalo červené víno. Zrovna jsem se napila, když mě najednou, naprosto nečekaně, můj kluk pod stolem něžně pohladil po noze. Ani nevím proč, ale dostala jsem takový strach, že si toho ostatní všimnou, až jsem se zakuckala! Rozkašlala jsem se na celé kolo a nemohla jsem to zastavit. Celá společnost na mě vyjeveně koukala. Můj kluk vyskočil a začal mě tlouct po zádech, ale ani to nepomohlo. Bylo mi to hrozně trapné, a tak jsem chtěla odejít do koupelny. Jenomže jak jsem rychle vyskočila od stolu, převrhla jsem skleničku s vínem. To se rozlilo po ubruse až na kalhoty jednoho strýčka. Připadala jsem si naprosto nemožně. Naštěstí se rodina mého kluka ukázala být hrozně super a moje faux pas vzali s humorem…