Únor 2007


Plavky

11. února 2007 v 16:29 Móda,vlasy,šaty
Dvoudílné plavky - celovyztužený vrchní díl s kosticí zdobený výšivkou, kalhotky podšité.Dvoudílné plavky nevyztužené, podšité, se zdobnými volánky a výšivkou.Dvoudílné plavky - horní díl vyztužený, spodní díl podšitý.Plavkové kalhotky se všitou stahovací sukýnkouDvoudílné plavky podšité, horní díl nevyztužený. Dvoudílné plavky nevyztužené podšité, s dřevěnými korálky.Dvoudílné plavky - horní díl vyztužený s efektem push upDvoudílné plavky podšité a zdobené výšivkou a kamínky Swarovski.
Dvoudílné plavky nevyztužené, podšité.
BikinyBikinyBikinyBikinyTankinyBikinyBikinyBikinyBikinyBikinyBikinyBikinyBikinyBikinyBikinyBikiny H.I.S.


25 věcí které o klucích určitě nevíš

11. února 2007 v 16:15 Pro holky
1.Pokud tvůj miláček zmizí sám na víc jak tři minuty do koupelny, rozhodně tam za ním nechoď- 93% kluků tam pravidelně MASTURBUJE!
2. 76% kluků by svoji přítelkyni nikdynepodvedlo. Holky,no není to božíííí?
3. Kluci jsou ráno v koupelně zhruba stejně dlouho jako holky, v průměru 10 až 20 minut. Takže, pánové, už žádné stížnosti!
4. Kluci rychle vyvrcholí. K orgasmu potřebují v průměru 2,8 minuty. Na rozdíl od holek,které potřebují zhruba 18 minut. Tak sakra kluci,počkejte na nás!
5. Pokud svou přítelkyni podvedou, má 68% z nich špatné svědomí. (Pro srovnání: my, holky, jsme o dost otrlejší, u nás má výčitky jen 28%).
6. No, kdo by to řekl! Klukům kondomy vůbec nevadí! Pro dvě třetiny je to naprosto přirozená věc! A ten zbytek nám může bejt ukradenej...
7. Jen 11% kluků chce,aby jejich přítelkyně byla štíhlá. Většině se holky s normálníma křivkama zdají pořádně sexy!
8. Naprosto rovný penis je skoro raritou. Průměrný penis je asi o 30 stupňů zahnutý. A vypadá tedy trochu jak banán. No, v některém případě spíš jako kyselá okurčička,co?
9. 86% klulů je jedno, že nejsou dokonalí, přesto sami sebe považují za "atraktivní". Tomu se panečku říká sebevědomí!
10. Každému pátému připadá jeho penis malý. Abyste měly představu o velikosti: průměrný penis měří 12,9 cm.
11. Jen 6% kluků se zajímá o to, co mají na sobě. Není divu, většině totiž spodní prádlo ještě stále kupuje maminka!!!
12. Naším zlozvykem, nebýt nikdy včas připravené, je pěkně vytáčíme. Rozčiluje to každého třetího kluka.
13. WAU! I kluci mají citlivou stránku. Ale nechávají si to raději pro sebe, 75% z nich se bojí dát najevo své city.
14. 69% kluků něco předstírá. Kluci si naivně myslí, že na nás udělají dojem, pokud budou hrát divadýlko!
15. Hodně sebevědomé holky nahánějí klukům strach. No,tak hrozný to zas není. Ale 88% kluků má respekt z holek,které vědí,co chtějí.
16. Hej, tak tohle je fakt super! 66% kluků příjdou pihy sexy.
17. Lak na nehtech na nohou pěkně vynikne. Tak na to nezapomeňte! 75% kluků se nalakované nehty na nohou líbí.
18. Co mají kluci a sloni společného? Mají tlustou kůži! Rozhodně ji mají silnější než my, a proto tak snadno neprochladnou a krásně hřejí.
19. Přestože jsou pěstěné ruce pěkné a patří k správnému klukovi, o své tlapky se stará jen 35% kluků.
20. Kluci sahají po čokoládě a po sladkostech stejně často jako my, zhruba třikrát za týden. Ale dokážou se víc ovládat, protože na rozdíl od nás smlsají klidně jen polovinu!
21. Kluci dávají přednost blondýnám. To už věděla i Marylin Monroe... A opravdu 67% dává přednost blondýnkám. Vzbuzují v nich prý ochranitelské instinkty...
22. Tři nejméně oblíbené otázky holek: 1.Na co právě myslíš? 2.Miluješ mě? 3.Nezdám se ti tlustá?
23. A čeho si u nás kluci všímají nejdříve? 33% se nejdříve koukne na PRSA, 26% nejdříve na náš OBLIČEJ a 15% si nejdříve prohlídne náš ZADEČEK. A kde je naše duše???
24. Sbohem tanga! Klukům se línie, které tvoří prádlo nad naším obelečním, líbí. Líbí se jim, když si můžou představovat, co máme pod oblečením na sobě.
25. Kluci jsou o něco opožděnější než my! 28% z nich prožije své první milování ve věku mezi 14 až 17 lety. U nás holek je to v téhle věkové skupině 38%. Překvapení, co?
Valentýnské smsky 2

6. února 2007 v 22:15 Valentýn
Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!!
Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!!
Na svatého Valentýna srdíčko své otvírám, že jsi moje velká láska, stále na Tě vzpomínám a polibky do dáli za tebou já posílám..
Dnes, když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má. Milion hubiček posílá tvůj mazlíček;)
Tímto Ti chci krásného Valentýna přát, abys věděl, že je tu někdo, kdo Tě má rád. Popsat, co cítím se tak lehko nedá- chci, abys věděl, že Tě mám moc ráda!
Ach, jak krásný Valentýn, lásko má, i když jsi ode mě na míle vzdálená..
Co vlastně znamená svatý Valentýn? Je to den jako každý jiný? NE!! Je to náš den- den zamilovaných!!
K svátku svatého Valentýna Ti přeji: Za prvé, aby se Ti splnila ta nejtajnější přání. A za druhé, abych byla přímou součástí bodu jedna.. :))
K Valentýnu zprávičku, odpoledne kytičku, po večeři spoustu pus a v postýlce orgasmus! :)
Miláčku, na toho našeho Valentýna.. Budu rukou objíždět Tvé rysy obličeje, zavřená víčka Ti pohladím, a když se Tvůj ret pousměje, něžně Ti ho políbím. Nebezpečně sjedu svými prsty níž, Tvému bříšku polibky daruju, pak i dál.. Kam?! To víš. A to všechno proto, protože Tě miluju!
Na svatého Valentýna jenom JÁ a žádná jiná!!
Valentýnku, moje lásko, dneska Tobě posílám. Ať víš, že neustále pro Tebe místo v srdci mám!
♥Miláčku, proč slavit svatého Valentýna právě 14. února? Každý den, když jsme spolu, je přece dnem zamilovaných!!


Kdo nebo co je vlastně valentýn??

6. února 2007 v 22:14 Valentýn
Zdá se, že oslavy svatého Valentýna u nás zatím příliš nezdomácněly. Slaví ho především dospívající, které to "naučila" zejména populární periodika, a pak ti, kteří strávili delší dobu v některé ze zemí, kde tento svátek má dlouhou tradici. Historie oslav svátku svatého Valentýna přitom pochází ze dvou zdrojů - jak z pohanské, tak i z křesťanské tradice.

Valentýnské srdce Na polovinu února totiž kdysi připadal starověký římský festival, pohanské slavnosti nazývané "Lupercalia", které oslavovaly přírodu, lásku a plodnost. V tyto dny se konala se celodenní opulentní hostina - lidé ovšem ale nejen hodovali, ale také si mohli losovat své partnery a oddávat se dvoření (a snad i volné lásce). Křesťanská tradice ovšem tento "necudný" svátek překryla mnohem cudnějším příběhem. V jejím podání valentýnské slavnosti oslavují mučedníka Valentýna, který pomáhal zamilovaným. Podle legendy ve 2. století našeho letopočtu římský císař Claudius II. zakázal sňatky a zasnoubení, protože tak chtěl zvýšit počet vojáků přicházejících do jeho armády. Ale křesťanský kněz Valentýn císařský výnos nerespektoval a tajně i nadále oddával. Nakonec byl uvězněn a 14. února roku 270 se konala jeho poprava. Legenda ještě uvádí, že před popravou stihl napsal milostný dopis jisté ženě, a tak vzniklo první valentýnské přání.

Pohanská rovina únorových bakchanálií se spojuje s pověstí o mučedníku Valentýnovi někdy v průběhu 14. století. Tehdy se 14. únor začíná slavit jako svátek zamilovaných. Způsob oslavy se historicky proměňoval - ve 14. století se slavilo velkou hostinou, pořádanou pro své milované (což zahrnovalo i rodinu), a už v 16. století se objevují první valentýnské dárky a přáníčka. Již tehdy se malé kartičky dávaly anonymně, jako je tomu i dnes. V polovině 18. století se v anglosaském světě zvyk dávat si malé dárky nebo přáníčka jako důkaz lásky rozšířil do všech společenských vrstev. V 19. století pak byly původní malé kartičky nahrazeny mnohem většími měděnými deskami, ručně pomalovanými a často vytvarovanými do tvaru srdce. Později je nahradily dřevořezy, rytiny a litografie. Masová výroba papírových valentýnek začíná již ve 40. letech 19. století.

Dnes patří Valentýn mezi nejrozšířenější svátky na celém světě. Dárky jsou všude poměrně jednotné - nejen zamilovaní, ale třeba i rodiče dětem dávají sladkosti (hlavně čokoládové bonbóny), květiny, šperky a samozřejmě přáníčka. Těch se na světě k Valentýnu každoročně pošle něco přes miliardu.

Valentýnské smsky

6. února 2007 v 22:13 Valentýn
 • Přeji krásné probuzení k tomu polibek a pohlazení, přestože je únor, zima, chlad, má dnes svátek kdo má rád.Miluji Tě čím dál víc, tak to je a neřeknu už víc.
 • Jsi má láska jsi můj sen, tobě patří dnešní den. Jenom s tebou se chci smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn.
 • Dnes když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct, lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má!Milion hubiček posílá Tvůj mazlíček
 • ♥ Posílám ti, dědo milý, přání z lásky v tuto chvíli. Že bez tebe žít nesvedu, jako ty bez mých obědů! Babička:)
  ♥ Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!!
  ♥ Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!!
  ♥ Na svatého Valentýna srdíčko své otvírám, že jsi moje velká láska, stále na Tě vzpomínám a polibky do dáli za tebou já posílám..
  ♥ Dnes, když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má. Milion hubiček posílá tvůj mazlíček;)
  ♥ Tímto Ti chci krásného Valentýna přát, abys věděl, že je tu někdo, kdo Tě má rád. Popsat, co cítím se tak lehko nedá- chci, abys věděl, že Tě mám moc ráda!
  ♥ Ach, jak krásný Valentýn, lásko má, i když jsi ode mě na míle vzdálená..
  ♥ Co vlastně znamená svatý Valentýn? Je to den jako každý jiný? NE!! Je to náš den- den zamilovaných!!
  ♥ K svátku svatého Valentýna Ti přeji: Za prvé, aby se Ti splnila ta nejtajnější přání. A za druhé, abych byla přímou součástí bodu jedna.. :))
  ♥ K Valentýnu zprávičku, odpoledne kytičku, po večeři spoustu pus a v postýlce orgasmus! :)
  ♥ Miláčku, na toho našeho Valentýna.. Budu rukou objíždět Tvé rysy obličeje, zavřená víčka Ti pohladím, a když se Tvůj ret pousměje, něžně Ti ho políbím. Nebezpečně sjedu svými prsty níž, Tvému bříšku polibky daruju, pak i dál.. Kam?! To víš. A to všechno proto, protože Tě miluju!
  ♥ Na svatého Valentýna jenom JÁ a žádná jiná!!
  ♥ Valentýnku, moje lásko, dneska Tobě posílám. Ať víš, že neustále pro Tebe místo v srdci mám!
  ♥Miláčku, proč slavit svatého Valentýna právě 14. února? Každý den, když jsme spolu, je přece dnem zamilovaných!!
 • Nesu Ti darek k Vatentynu, prekrasnou bilou orchidej, ten kvitek uschne ve Tvem stinu a TY mi zustanes...
  Timto Ti chci krasneho Valentyna prat, abys vedel,ze je tu nekdo, kdo Te ma rad. Poprat co citim se tak lehko neda, chci abys vedel, ze Te mam rada.
  K svatku sv. Valentyna Ti preji za 1. aby se Ti splnila ta nejtajnejsi eroticka prani a za 2. abych byla primou soucasti bodu 1. Mam te rada v ruznych jazycich: ljubju tebja, es kes serummem, I love you, svona vieza, tequero a taky....... miluji te!!!
  Co je to VALENTYN???? Je to svatek zamilovanych, to znamena, ze je to svatek i nas dvou. Chci ho dnes s tebou stravit pri svickach, ve vane plne peny a sampanskym a nakonec cely zamilovany den ukoncit krasnou milostnou scenou a usnout ti v naruci a spat az tak do rana. MOC TE MILUJU :-)
  Laskou jsi me obdarila, dekuji Ti za ni. Ty jsi krasna, mila, nez ostatni divka jina. Preji Ti srdicko moje, nejkrasnejsiho Valentyna :-*
  Nekracej prede mnou - mozna za tebou nepujdu. Nekracej za mnou - mozna nemam silu te vest. KRACEJ vedle me a bud mi laskou i pritelem! ...... Nadhernyho Valentyna milacku!